GrootGroenPlus 30 Eylül’de başlıyor

0
1046
görüntülenme
  • Groot Groen Plus Fair
  • Groot Groen Plus Fair
  • Groot Groen Plus Fair

GrootGroenPlus fuarı 30 Eylül - 2 Ekim 2015 tarihleri arasında Hollanda Zundert'te yapılacak. Fuar buluşma, öğrenme ve ilham teması ile ziyaretçilerini ağırlayacak. Alışveriş konseptiyle 3 gün açık kalacak fuarda, 25. yıla özel programlar sunulacak.

Fuarda bu yıl uzunlukları 1 kilometreyi bulan 3 farklı rota ve güzergah alanı planlandı. Kırmızı ve Gri rotada 11 metre yüksekliğe sahip bir salonda park ve caddeler için çok yıllık ağaçlar yer alacak. Gri rota, 140 metrekarelik alanı kaplarken, çit bitkileri, 150 farklı ağaç türü, çalılar, çim çeşitleriyle park, bahçe ve caddelerde kullanılan birçok bitkinin tanıtıldığı bir alan olacak. Mavi rotada ise; Flora Holland, Venlo bölgesinden katılımcılar yer alacak.

Gri rotanın katılımcıları arasında daha çok Belçikalı üreticiler yer alırken, bu ülkenin yanı sıra Fransa, Almanya, Fas, İtalya, Polonya, İngiltere bu salonda yer alacak diğer ülkeler olarak sayılıyor. Fuarda sunulacak yenilikler arasında yeşil çatı konseptinin gelişmiş örnekleri, sulama alanlarına yönelik gelişmeler, sektörde kullanılan yenilikçi malzemeler yer alıyor. Ayrıca, ağaç alanları ile tanınan Opheusden ve Bahçe Bitkileri üretimi ile bilinen Boskoop'ta fuarda yer alacak. Fuarla ilgili detaylı bilgilere www.grootgroenplus.nl adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER