Bir fuardan daha fazlası… FlowerShow İstanbul

0
928
görüntülenme

2011 yılından bu yana İstanbul’da CYF Fuarcılık organizasyonu ve Süsbir desteği ile düzenlenen Flower Show Istanbul Fuarı hakkında artık tüm sektör temsilcilerince kabul edilebilecek bir gerçek var ki, Flower Show bütün sektör için bir fuardan daha fazlasını ifade ediyor.

Flower Show, sektörümüzün Dünya’ya açılan kapısı, uluslar arası gösterimimiz, en önemli buluşma noktamız ve sektörün tüm bileşenlerinin bir araya gelebildiği tek ortak çatısı konumunda. Bu özellikleri ile bir ticari platformdan fazlasını, yalnızca ürün ve hizmet teşhirinden daha ötesini bize sunuyor.

Flower Show, sektör analizini, pazar araştırmasını ve işbirliği fırsatının tam olarak kendisini ifade ediyor. Ayrıca sektörel tartışmaların, akademik panel ve forumların, kurumlararası diyalogların tamamı için eşsiz bir imkân sunuyor.

Bu nedenle “Flower Show sektörün kendisi” demekl de abartıya kaçmayacaktır. Sektördeki her gelişme, her hareket ve yenilik Flower Show’a bakarak analiz edilebilir.

 

Yeni isim, yeni katılımcılar, yeni ürünler

Flower Show Istanbul, içeriği ve ziyaretçilerine sunduğu portföyü ile küresel profesyoneller için daha anlaşılır olabilmek ve kapsadığı alanı belirginleştirerek oluşturduğu algıyı genişletebilmek için artık yeni bir isme sahip; “Eurasia Plant Fair”.

Eurasia Plant Fair / Flower Show Istanbul’un yeni ismi iki logonun birlikte kullanımı ile ilk tanıtım ve duyurusu, her yıl olduğu gibi yine geçtiğimiz Ocak ayında IPM Essen’de gerçekleştirildi.

Ayrıca Eurasia Plant Fair bu yıl yine kendisini, katılımcı ve ürün çeşitliliği ile yenileyerek ziyaretçilerine farklılıklar vaat ediyor.

Bu yıl sektörün önemli figürleri arasında yer alan birçok değerli fidanlığımız Eurasia Plant Fair’de yerli katılımcılar olarak yer alacak ve ilk kez ziyaretçiler ile buluşacaklar. Fidanlıklar yanında, tohum, gübre ve diğer yan sanayi ürün kollarından da daha önce Eurasia Plant Fair’de yer almamış ve ilk kez görülebilecek olan önemli firmalar bulunuyor.

Dünya’nın en büyük mezadı FloraHolland da genişleyen Hollanda standı ile birlikte bu yıl ilk kez ülkemizde stant açmış olacak. Yine Polanya Fidanlıklar Birliği üyeleri ile birlikte Polanya standında dış mekân süs bitkileri ağırlıkta olmak üzere ürünleri ile ziyaretçilerini ağırlayacaklar.

CEVAP VER