Abone olmayı unutmayın!

0

Floraplus Dergisi’ne abone olmayı unutmayın!

Son zamanlar eğer Youtube üzerinden herhangi bir video izlediyseniz yukarıdaki anonsa maruz kalmışsınızdır. Bağımsız, kaliteli ve doğru bir yayın hayatı için o abonelikler çok önemli.

Floraplus Dergisi yayın hayatına başlayalı 15 yıl olmuş. Bu 15 yıllık yolculuğun son 3,5 senesinde dahil oldum ben. Floraplus herkese eşit uzaklık ve yakınlıkta durarak şahıs ya da kurumların değil, meslek mensuplarının ihtiyaçları için araştıran ve öğrendiklerini aktaran, üretici ve tüketiciyi buluşturan dergi. Floraplus masa başında hazırlanmıyor. Küçük, büyük tüm üretici ve tedarikçilere ulaşarak sahada hazırlanıyor. Tabii bunu yaparken süreyi uzattığımız oluyor. Takdir edersiniz ki sürekli sahada olmak maliyetli bir iş. Her sayıda mutlaka tüm üretim bölgelerini gezip güncel fotoğraf ve bilgileri size sunmak için çalışıyoruz.

Bu döngüyü sürekli hale getirebilmemiz için abone olmanız bizim için çok önemli. Abonelik süresi dolan arkadaşlar lütfen aboneliklerini yenilesin. Derginin periyodik çıkmadığı durumlar için endişelenmeyin, abonelik ücretleri yıl değil, sayı bazında hesaplanıyor. Yani 120 lira olan abonelik bedeli 12 sayıyı kapsıyor. Abone olduktan sonra 12. sayı tamamlandığında abonelik ücretini yeniden yatırmanız gerekiyor.

Adres ya da bilgileri değişen abonelerimiz ve yeni abone olmak isteyenler floraplusdergisi@gmail.com adresine adres, telefon, firma gibi bilgilerini gönderirlerse kendilerine dönüş sağlarız.

Bunun yanı sıra sosyal medyada da daha aktif bir rol almaya özen göstereceğiz. Onun için bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın.

Saygı ve sevgilerimizle
Bilal Emre Arslan

Facebook
Twitter
Instagram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here