Pelergonium grandiflorum graziosa

0

 

Görülürse fark edilir, fark edilirse satın alınır, demiştik… Amacımız süs bitkilerinin tüketilebilmesi için görünür ve çekici halde sunulmasını konu edinmekti.

haber2-1-1

 

Bu sefer yine aynı konudan devam ettik. Süs bitkileri üretiminde yeni ürün geliştirmek ve bunu tüketicinin ilgisine sunmak genelde yeni bir cinsin veya varyetenin üretilip piyasaya sunulması olarak bilinir. Oysa ürün geliştirmek için bazen bilinen ürünlerin formlarında değişlik yapmak bile yeterli oluyor. Yenice Seracılık’ın Baston Ceylan gözü bu örneklerden biri. Ortalama olarak 35-40cm’den tijlenmiş Baston Ceylan gözü yeni bir ürün.

Özellikle büyük marketler dışında son tüketicinin süs bitkileriyle karşılaştığı yerler bizim fidanlıklar dediğimiz şehir içlerindeki satış noktalarıdır. Büyük şehirlerimizdeki bu satış noktaları cazibeyi arttırıcı sunum düzenlemeleri de yapmaları gerekiyor. Sunumda çekicilik, albeni yaratmak renk, çeşit ve formlarla da oluyor. Bu bakımdan Baston Ceylan gözü olumlu bir görev yapmaya hazır gibi görünüyor…

haber2-1

Gerekli bilgi için – Yenice Seracılık

Atalar Mah. Çiçekli Cad. 1. Km. Yenice – Tarsus / MERSİN

Tel:0 324 651 00 45 – 651 00 12 Faks: 0 324 651 00 46

www.sunplant.com.tr

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here