Çıkış yolu arıyorsanız: Flower Show İstanbul 2018

0

Çıkış yolu arıyorsanız, Flower Show İstanbul

EurasiaPlantFair/Flower Show İstanbul, Avrasya’daki en büyük süs bitkileri ihtisas fuarı. CYF Fuarcılık bu fuarı SÜSBİR’in desteği ile her yıl Kasım ayının sonunda düzenliyor. Flower Show İstanbul, 22 – 24 Kasım tarihlerinde Tüyap Büyükçekmece’de sektörün tüm bileşenlerini farklı bir yüz ve yeniliklerle bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Ticaret yön değiştirirken doğru yerde olun

Süs Bitkileri sektörü ekonomik, politik ve dönemsel gelişmelere bağlı olarak her yıl ihracat, ithalat ve iç pazarda portföyünü sürekli geliştirmeli,i gelişmeleri de takip etmeli. EurasiaPlantFair/Flower Show İstanbul, katılımcıların mevcut pazar payını ve ticaret hacmini genişletmesine katkı sağlıyor. Potansiyel yeni pazarlardan pay alınabilmesi için gelişmeleri takip ediyor. Bu doğrultuda hedef ülke ve müşteri grupları her yıl güncelleniyor.

Fuarın bu yılki teması: Ticaret Yön Değiştirirken Doğru Yerde Olun. Bunun sebebi ise, bilindiği üzere ihracatta Avrupa’nın ön plana çıkmaya başlaması ve iç pazarda hedef müşteri kitlesinin değişmesi. Bu gelişmeler ile yön değiştiren ticarette yeni müşterilere ulaşmak gerekiyor. Doğru hedef kitleye ulaşılması için EurasiaPlantFair/Flower Show İstanbul, ihtiyaç duyulan yeni ve özel müşterileri fuara çekebilmek için “özel müşterilerin özel beklentilere sahip olduğu” bilinciyle bir dizi yenilikleri de hayata geçiriyor.

Uluslararası peyzaj ve kentsel tasarım panel ve konferansları

Tüm üretim bölgeleri ve sektörün tüm bileşenlerinin buluşma ortamı olan fuarla ile eş zamanlı olarak “Uluslararası Peyzaj ve Kentsel Tasarım Panel ve Konferansları” düzenleniyor. Bu etkinlikler, ilerleyen yıllarda daha da genişletilerek “Uluslararası Peyzaj ve Kentsel Tasarım Zirvesi”ne dönüştürülmesi planlanıyor. Böylelikle sektöre, fuar etkinliği yanında deneyim paylaşım ortamı ve sorunların paydaşlarca tartışılabilmesi imkânı sunulması ile daha önce Flower Show İstanbul’u ziyaret etmemiş olan profesyonellerin de fuara çekilmesi amaçlanıyor. Üç gün boyunca her saat düzenlenecek olan panel ve konferanslara katılım ise ücretsiz olacak. Konferans, Panel ve Etkinlik takvimi katılımcı listeleri ile birlikte Ekim ayının ilk haftasında fuar web sayfasında yayınlanmış olacak.

CIP Lounge

Bu yıl üzerinde yoğunlaşılan ziyaretçi gruplarına ve sektör temsilcilerine özel CIP Kartlar hazırlanıyor. İsme özel hazırlanan barkodlu bu kartlar sayesinde kart sahipleri, fuara geldiklerinde danışmalara uğramadan doğrudan turnikelerden geçiş yapabilecek ve yaka kartı taşımak, bilgilerini paylaşmak ve danışmalarda zaman harcamak zorunda kalmayacaklar. Ayrıca CIP Kart sahipleri, kendilerine özel hazırlanan CIP Lounge’da ikramlar eşliğinde dinlenebilecek, internet kullanabilecek, bilgisayar kullanabilme ve çıktı alabilme imkanlarına sahip olarak gün içerisindeki işlerini takip etmeye devam edebilecekler. Yalnızca kart sahiplerinin kullanabileceği CIP Lounge bu ziyaretçiler için tamamen ücretsiz olacak. Ayrıca kart sahipleri CIP Lounge içerisindeki görüşme odalarını kullanarak, özel toplantı ve görüşmelerini yapabilecekler.

Katılımcıların ulaşmak istedikleri ve ihtiyaç duydukları yeni ve özel müşteriler, “özel müşterilerin özel beklentilere sahip olduğu” bilinciyle yürütülen paneller ve CIP programı sayesinde fuara çekilecek.

Online kayıt ile hızlı ve ücretsiz ziyaret

Bu yıl Flower Show İstanbul Fuarı için fuar web sitesi üzerinden form doldurarak hazır barkotlu yaka kartı çıktısı alabilmek mümkün oluyor. Bu sayede ziyaretçiler hem ücretsiz olarak hem de kayıt işlemleri ile uğraşmadan aldıkları barkotlu çıktıyı turnikeye okutarak fuara giriş yapabiliyorlar. Katılımcıların da müşterilerini davet ederken davetiye göndermek yerine online kayıt linki göndermeleri yeterli.

Siz de ticaret yön değiştirirken gelenekselleşen yöntemlerden ve eskidede kalmış pazarlar için arayışlardan uzaklaşın, zamanında ve doğru potansiyel müşteri kitlesine ulaşmak için EurasiaPlantFair / Flower Show İstanbul’da yerinizi alın!

Daha fazla bilgi için www.flowershow.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here