Flower Trials Kapılarını Açıyor

0

Flower Trials ile 12 – 15 Haziran tarihleri arasında Westland (NL), Aalsmeer (NL) ve Rheinland Westfalen (DE) bölgelerinde dünyanın dört bir yanından en az 60 varyete geliştirici firma yetiştiricilere, ihracatçılara ve müşterilere en güncel saksı ve dış mekan bitki çeşitlerini sergilemek için kapılarını açıyor.

FlowerTrials Vakfı Başkanı Gill Corless: “Yetiştiriciler, ihracatçılar ve perakendeciler FlowerTrials’ı birlikte ziyaret ederek bu etkinliği zenginleştirebilirler. Üreticiler üretim sürecini, lojistik, ihracatçı ve perakendeciler de satış noktasındaki tüketici tercihleri hakkında bilgi edinebilir. Bu işbirliğini teşvik etmek istiyoruz! Her şeyden önce, sloganımız ‘bitkilerin insanlarla buluşması.’ Tüm ilgili insanları ve bitkileri biraraya getirerek, bir sonraki sezonu daha kolay ve daha hızlı bir şekilde planlamayı hedefliyoruz. ”

Yeni Danimarkalı ve İtalyan üyeler

Üç yeni katılımcı, 2018’de FlowerTrials’e katılacak. Bu yeni firmaların çeşitleri ve konumları FlowerTrials tanıtım faaliyetlerine dahil edilecek.

Gruppo Padana, yetiştiriciler için hammadde üretmekte ve tedarik etmektedir. İtalyan şirketi, çok çeşitli saksı ve dış mekan süs bitkilerinin yanı sıra sebze tohum ve çeliklerinden genç fide üretiminde uzmanlaşmıştır. Ayrıca şirket, Primula (Primabella) ve Viola’da kendi ıslah faaliyetlerini yürütmekte ve İtalya için Lavandula Lavinia (Plantinova) ve Argyranthemum Grandaisy (MNP Flowers) şirketinin özel distribütörüdür.

Eskelund ailesi tarafından kurulan Danimarkalı Roses Forever, hibrit saksı güllerini yetiştiriyor. Üretim uygunluğunun yanı sıra, üreme programlarının odağı, farklı seri ve saksı boyutlarının yeniliği, rengi, kokusu, çiçeğin boyutu, görünümü ve kullanılabilirliği üzerine duruyorlar. Gruppo Padana ve Roses Forever, Aalsmeer’deki MNP Flowers’da sergilenecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here