Sadece Akdeniz çalıları…

0

Fidan Peyzaj’ın işi Akdeniz çalıları üretmek ve özellikle bu alanda çalışıyor. Renk ve çeşit olarak her fidancının ve peyzajcının arayacağı formda ürünler yetiştiriyor. Fidan’da yetiştirilen ürünlerin hem iç, hem de dış piyasaya hitap ediyor. Hepsi ihracat kalitesinde…

 

[nggallery id=17]

 

Kuruluşunda peyzaj da ihtiyaç duyulan bitkileri üretmek üzere yola çıkan Fidan Peyzaj, üstlendiği bu nosyonu bugünde devam ettiriyor. Bu amaçla da her sene birkaç yeni türü üretime alıyor. Örneğin Dipladenia’yı Türkiye’de üretime ilk defa Fidan Peyzaj almış. Adana süs bitkileri üretimi konusunda çok ciddi bir yol alırken Fidan Peyzaj’da Adana’da ileri teknoloji kullanımı, bilgi birikimi ve ürün çeşitliliğiyle her mevsim, çok özel ürünler için uğranılan nokta haline geldi.

 

Fidan Peyzaj’ın ürettiği renkli çalılar ve çok yıllıklar bütün fidancılar, peyzaj uygulamacılar ve özellikle vitrinleri için vazgeçilmez formda ürünler sunuyor. Fidan Peyzaj ihracat için ayrı, iç piyasa için ayrı üretim yapmıyor, üretimin tümü tek prosese tabi oluyor. Yani Fidan’ın bütün ürünleri ihracat kalitesinde… Fidan Peyzaj ürettiği ana tür 50-55 civarında alt türlerle birlikte yüze yakın Akdeniz çalısı ve çok yıllık türleri üretiyor. Fidan, yetiştirdiği ürünleri toptan satışa sunuyor, başta İzmir İstanbul ve Antalya olmak üzere bütün Türkiye’nin ihtiyacına cevap verirken bazı çeşitler de yurt dışına ihraç ediliyor.

 

[box]

Fidan Peyzaj

Büyük Dikili Mahallesi 93003 Sokak No: 56 – 58   Adana / Türkiye

Tel: +90 322 485 56 83-85-86   Faks: +90 322 485 56 87

 www.fidan.info.tr   erhantsever@ttmail.com 

[/box]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here